Úvod Hula Kurzy Hula

Akcie

 

TAKTO SME ZAĆÍNALI S HULA TANCOM NA SLOVENSKU:

bolo: rozhovor o hula tradícii a tanci rádio Regina   7.5.2012


s pani Mgr.Beatou Repíkovou moderátorkou sme sa rozprávali o účinkoch havajského hula tanca na vyladenie nášho organizmu na samoliečiaci proces, či je to možne, a ako.


bolo: VITALITA FEST  5.5.2012 ISTROPOLIS


časopis Vitalita  zorganizoval prezentáciu Hula tanca pre účastníkov a vystavovateľov  Vitalita výstavy , mali sme možnosť hodinovým predstavením ukázať divákovi o čom všetkom je hula tanec a Havajská filozofia


bolo: HULA INTENSIVE SALERNO ITALY 20-23.4.2012


stali sme sa vyslancami Hula tanca na juhu Talianska, a skúsili sme Hula tanec s horkokrvnými talianmi, bola to nádherná skúsenosť, talianom je blízka tradícia rodiny, na čom je Hula postavená, tancovali muži aj ženy, bez rozdielu, v prestávkach vášnivo diskutovali o téme Hula , a samozrejme nechýbala slávna talianska kuchyňa, káva a sladkosti, bez ohľadu na to, kam sme sa s Hula tancom pohli. ďakujeme Evke Haškovej-Gugliucello  z Colliana, za možnosť zoznámiť talianov s havajským tancom a seba znova utvrdiť že sa radi do Talianska budeme vracať!


bolo:FESTIVAL HULA HAVAJSKÉ VIANOCE

čas strávený poznávaním havajskej  a maorskej kultúry cez tanec, besedy, výstavu umeleckých diel a fotografií, vystúpenia umelcov ,havajské občerstvenie, prehliadku tradičného oblečenia hula,vitie vencov lei, havajská henna,bazár amuletov a doplnkov, šperkov a módy,animácie pre deti, bubnovanie.
Prenesieme sa do tichého oceána, kde dodnes žije stará polynézska kultúra, ktorá sa zo Spoločenských ostrovov rozšírila tisícky kilometrov až na Havajské ostrovy.Táto kultúra je nesmierne bohatá, všestranná a dnes pre nás veľmi aktuálna, je vyjadrená v tanci Hula, spevoch mele,vo filozofii Huna

Štúdio kocka, Seberíniho č. 14 -  poschodie, sála Tropical


Hula je tlkotom srdca národa Havaja.
King David Kalakaua

presný program a harmonogram aktivít uverejníme tu,uz čoskoro

cena vstupenky: 3,- eur , deti a všetci navštevníci kurzov tropical vstup voľný