Úvod Kurzy Dospelí

Workshopy

HAWAII HULA NOVOROČNÝ ZJAZD- HAWAII HULA WINTER SUMMIT

24-25.JANUÁR 2015

BRATISLAVA, SÁLA TROPICAL

PRE VŠETKÝCH NADŠENCOV HULA TANCA A HAVAJSKEJ KULTÚRY 
FOR EVERYBODY WHO LIKES HAWAIIAN CULTURE AND HULA DANCE

WORKSHOP VEDIE : Meali´iokalani Szokalska - najlepšia učitelka havajskej tradície, hula tanca a havajskej masáže v európe, už 11 rokov veľmi úspešne vyučuje v školách hula v Európe. Jej vlastnými ucičtelmi su majstri havajskej tradície Kumu Hula na Havajských ostrovoch. každoročne čerpá priamo zo zdroja,teda učíme sa od najlepších!
Seminár obsahuje výučbu havajskej tradície a základy hula tanca, tento raz moderný štýl Auana, tanec z dielne Halau hula o Hokulani Hawaii-Oahu

info : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

FOR EVERYBODY WHO LIKES HAWAIIAN CULTURE AND HULA DANCE
THE WORKSHOPS LEADS: Malgosia Szokalska -one of the best europian teachers of hula and hawaiian tradition, hawaiian massage lomi lomi nui,11 years leads schools of hawaian dance hula, her own teachers are the kumu hula directly from hawaian islands,every year she studies from the source of wisdom- hawaian islands. so- lets study from the best source!
on the workshop  she teaches hawaian tradition,hula basics, dance auana from Hula halau o Hokulani

Welcome to Hula meeting Slovakia with Malgosia Szokalska !
info : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 


HAWAII LOMI LOMI NUI  DEMO BRATISLAVA

23.1. 2015

KTO CÍTI ,ŽE CHCE SPOZNAŤ VIAC HAWAII KULTÚRU A ALOHA, ZAČAŤ POMÁHAŤ OSTATNÝM MILUJÚCIMI RUKAMI,  NEVÁHAJTE!!!!

KTO CHCE SKÚSIT NA VLASTNEJ KOŽI AKÁ JE MASÁŽ LOMI MLOMI NUI,

UVIDÍTE PRI PRÁCI UČITEĽOV  NAJSTARŠIEHO UMENIA LOMI LOMI NUI KAHUNOV-ŠAMANOV HAVAJSKÝCH OSTROVOV.

UKÁŹKU VEDÚ LEKTORI:  MEALI´IOKALANI SZOKALSKA , IKAIKAOKALANI WASNIEWSKI POĽSKO

- záruka najvyššej kvality

LOMI LOMI je masážna technika prichádzajúca z Havajských ostrovov, šamanský liečiteľ tradične používal chrámovú Havajskú masáž LOMI LOMI ako prvok v podpore samoliečenia organizmu. Bola poskytovaná prevažne pre náčelníkov a kráľov v iniciačných rituáloch. V súčasnosti môžeme popísať jej účinky takto:

LOMI LOMI masáž pomáha zmeniť emócie liečeného človeka k väčšiemu skľudneniu a stavu schopnému kooperovať s prirodzenou samoliečivou silou v jeho vnútri.LOMI LOMI vyvoláva celkové uvoľnenie organizmu, rozpúšťa vnútorné bloky a nepohodu,ktorá spôsobuje disharmóniu v organizme a následnú chorobu. S pomocou dýchacích techník masér LOMI LOMI pracuje veľmi hlboko, ale zároveň jemne aby boli dosiahnuté prirodzené zmeny na všetkých úrovniach masírovaného. Táto masáž pomáha k telesnému, duševnému a duchovnému čisteniu. Plynulé pohyby, havajská hudba, kvety a vonné oleje robia masáž LOMI LOMI nezabudnuteľným zážitkom.

Lektorka Meali´iokalani Szokalska hovorí o LOMI LOMI NUI toto: „ Je to masáž duše pre dušu. Je vykonávaná srdcom cez milujúce ruky dotýkajúc sa všetkých úrovní nášho bytia.“

Meali´iokalani Szokalska je učiteľka Kino Mana – Havajskej  práce s telom: Lomi Lomi masáž, Hula tanec a filozofia Huna, certifikované Aloha International. Ako lektorka sa tejto práci venuje 11 rokov a 8 rokov už vedie školu „School of Lomi Lomi in Poland – Moc Aloha“.

Demo je určené pre začiatočníkov aj skúsených terapeutov,záujemcov o štúdium Lomi Lomi Nui,

pre zaujemcov o masáž touto technikou

Pre predstavu sa dá prirovnať Lomi Lomi k prílivu a odlivu mora - dlhé a jemné ťahy sa plynule striedajú  so silnejšími  ťahmi, čo pôsobí dojmom nekonečného dotyku. Je to jemná technika, ktorá je spojená s láskavou energiou, navodzuje pocit objatia a ochrany duchovnými silami a tým odstraňuje mentálne aj fyzické blokády. Aj na Havaji platí: Ako vo vnútri tak i navonok.

 

info : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.